Література у наявності на групі Апельсин: м.Київ, провулок Деміївський 5-А, щодня о 19:00, сб, нд 13:00

Ціни та наявність на 21-01-2024г

Книга "Анонімні Алкоголіки" (український переклад) – 150 грн
Книга "Анонімні Алкоголіки" (російський переклад) – 150 грн
Книга "Жити тверезими" (російський переклад) – 80 грн
Книга "Дванадцять Кроків та Дванадцять Традицій" (російський переклад) - 120 грн
Книга "Щоденні роздуми" (російський переклад) – 180 грн
Книга "Як це бачить Білл" (російський переклад) – 80 грн
Книга "Прийшли до переконання" (російський переклад) – 80 грн

Література АА український переклад:

Анонімні Алкоголіки (Alcoholics Anonymous "Basic Text")

4-е видання «Анонімних алкоголіків: історія про те, скільки тисяч чоловіків і жінок вилікувалися від алкоголізму» (також відома як «Велика книга в колах одужання») викладає наріжні концепції одужання від алкоголізму та розповідає історії чоловіків і жінок, які подолали алкоголізм. захворювання. Включає перші 164 сторінки та «Кошмар доктора Боба».

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF АУДІОКНИГА

Щоденні роздуми (Daily Reflections)

Завантажити PDF

Жити тверезо (Living Sober)

Завантажити PDF

Чотири Абсолюти

Завантажити PDF

Точка відліку. Історії українських членів АА

Тремтіння рук, шалений стукіт серця, що гепає в скронях мов кувалда, переганяючи густу кров. Внутрішнє горе і німий заклик про допомогу застрягають у горлі, створюючи враження тупика, з якого виглядає, що немає виходу. Ці та інші почуття знайомі кожному, хто зазнав алкогольної залежності. Часом, здається, що ніщо не може допомогти звільнитися від цього ув'язнення, названого "зеленим змієм".

Але кожна людина має свій власний план від Бога, і не кожен здатен розпізнати і впровадити цей план. Однак для тих, хто пережив усі круги аду, це вдається! Ця книга - перша українська збірка історій людей, які знайшли шлях до одужання завдяки Програмі 12 Кроків Анонімних Алкоголіків. В цій книзі представлені реальні розповіді людей, які вже втратили надію, віру і гідність, але завдяки групам і підтримці інших алкоголіків зуміли знайти свою точку відліку і почати нове життя.

Ми чекаємо ваші відгуки та готові слухати нові історії!

Завантажити PDF

Література АА російський переклад:

Велика книга Анонімних Алкоголіків (Big Book of Alcoholics Anonymous)

Це четверте видання Великої Книги, основного тексту Анонімних Алкоголіків вийшло у листопаді 2001 року. З моменту виходу першого видання у 1939 році воно допомогло мільйонам чоловіків та жінок вилікуватися від алкоголізму. Глави, що описують програму відновлення А.А. залишаються незмінними. Історії, додані до видання, представляють членів АА, чиї особливості - вік, стать, раса і культура - розширилися і поглибилися настільки, що охоплюють практично будь-кого, кому перші 100 членів АА могли тільки сподіватися протягнути руку допомоги.

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF

Анонімні Алкоголіки (Третє видання Alcoholics Anonymous "Basic Text")

Завантажити PDF

Анонімні Алкоголіки (Четверте видання Alcoholics Anonymous "Basic Text")

Завантажити PDF

Особисті історії з Великої книги Анонімних Алкоголіків

Завантажити PDF

Дванадцять Кроків та дванадцять Традицій (Twelve Steps and Twelve Traditions)

У цій книзі розповідається про “Дванадцять Кроків” та “Дванадцять Традицій” Анонімних Алкоголиків. У ній у розгорнутому вигляді представлені принципи, слідуючи яким, члени АА зцілюються від алкоголізму, і навіть принципи, основі яких діє Співдружність АА.

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF

Жити тверезими (Living Sober)

Навіть слова «бути тверезими», – не те що «жити тверезими» – зачіпали багатьох із нас, коли ми вперше чули таку пораду. Хоча ми багато пили, багато хто з нас ніколи не почував себе п'яним і був впевнений, що це майже непомітно за нашою мовою та поведінкою. Багато хто з нас ніколи не хитався, не падав, і наші мови не запліталися; інші ніколи не буяли, не прогуляли жодного робочого дня, не потрапляли в автомобільні аварії і, звичайно, ніколи не потрапляли до лікарні або в'язниці за своє пияцтво. Ми знали багатьох, які пили набагато більше за нас, а також тих, хто зовсім не міг утриматися від випивки. Ми були не такі. Тому порада, що, можливо, нам взагалі не слід пити, сприймалася нами майже як образлива. Крім того, до чого такі радикальні зміни? Як ми тоді зможемо жити? Звичайно, немає нічого поганого в парі коктейлів на діловому ланчі або перед обідом. Хіба не кожен має право розслабитися, пропустивши кілька чарок, чи випити пару пляшечок пива, відходячи до сну? Однак після того, як ми дізналися деякі факти про хворобу під назвою «алкоголізм», наші погляди змінювалися. Нам відкрився той факт, що, ймовірно, мільйони людей хворі на алкоголізм. Медична наука не пояснює нам причини цього, але фахівці з проблем алкоголізму запевняють, що будь-яка випивка шкідлива для алкоголіка чи людини, чия пристрасть до випивки перетворилася на проблему. Наш досвід у переважній більшості випадків підтверджує це. Таким чином, звичка не пити взагалі – тобто підтримувати тверезість – стає основою одужання від алкоголізму. Слід ще раз наголосити: жити тверезими не означає бути похмурими, нудними і неприкаяними, чого ми колись побоювалися, скоріше це такий стан, яким ми поступово починаємо насолоджуватися і який приносить набагато більше радісного збудження, ніж наші хмільні дні. Ми покажемо вам, як це досягти.

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF

Щоденні роздуми (Daily Reflections)

Ця книга була підготовлена за рекомендацією Конференції з загального обслуговування АА 1987 року у зв'язку з потребою Співдружності, що давно назріла, у збірнику роздумів на кожен день календарного року. Вгорі кожної датованої сторінки наведено цитату з таких джерел, як «Анонімні Алкоголики», «Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій», «АА дорослішає», «Як це бачить Білл», «Кращі статті Білла», «Доктор Боб і славетні ветерани», а також з інших видань, ухвалених Конференцією АА. За кожною цитатою слідує особистий роздум одного з членів АА, що відноситься до цієї цитати.

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF

Як це бачить Біл. Спосіб життя по АА (нотатки одного з засновників АА)

Завантажити PDF

Доктор Боб та славні ветерани (Dr. Bob and the Good Oldtimers)

Наповнена інтерв'ю з друзями та сім'єю, ця ретельно досліджена біографія про одного із співзасновників Анонімних Алкоголиків, доктором Бобом С., від його дитинства в Новій Англії до часів, коли він був хірургом та батьком, що не може припинити вживання алкоголю; його трансформаційної зустрічі з Біллом У. та зародження А.А. в Акроні; і, нарешті, його передчасної смерті у 1950 році. Дорогою також описується рання історія Анонімних Алкоголіків у Середньому Заході. Містить 26 архівних фотографій.

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF

АА зростає. Коротка історія АА (Brief history of AA)

Назва книги «АА: Доросління» і зараз, і раніше викликала питання, оскільки вона дає привід думати, що члени АА дійсно вважають себе «дорослими», і що вони вже досягли високої емоційної зрілості. Насправді ми використовували слово «дорослішання», вкладаючи в нього дещо інший зміст. Ми просто хочемо сказати, що досягли такого етапу життя, коли потрібно починати мати справу з дорослою відповідальністю, такою, на яку ми лише здатні. І тут ми розраховуємо на себе та на Господа Бога.

Завантажити PDF

Кращі статті Білла У.  (The Best of Bill)

"Кращі статті Білла У." - Це збірка статей, що видавалися в журналі АА "Грейпвайн" у різний час. Автор, один із засновників АА, ділиться у своїх статтях особистим розумінням таких речей, як віра, страх, чесність, смиренність, любов. Ці поняття, зібрані разом і розглянуті з позиції здорового глузду, багато в чому змінюють і визначають новий погляд на життя алкоголіків, що одужують.

Завантажити FB2 EPUB MOBI DOC PDF

Група АА ...там, де все починається

АА називають організацією з перевернутою структурою, оскільки «кінцева відповідальність та найвищі повноваження у всесвітньому обслуговуванні АА належать групам, а не піклувальникам, Раді із загального обслуговування або Центральному Офісу Обслуговування АА в Нью-Йорку». (Див. брошуру «Дванадцять Принципів всесвітнього обслуговування А А в ілюстраціях»).

Вся структура АА заснована на участі та груповій свідомості окремих груп. Діяльність кожної групи має хвильовий ефект на всю Співдружність АА. Тому ми завжди усвідомлюємо і свою особисту відповідальність за підтримку власної тверезості, і відповідальність групи за донесення ідей АА до страждаючих алкоголіків, які звертаються до нас за допомогою.

Завантажити PDF АУДІОКНИГА

Година Сили

Мета цієї книги, покращення практики Одинадцятого кроку у наших щоденних молитвах та медитаціях. Якщо ми будемо пильні та не втомлені у цьому прагненні, програма АА обіцяє: незабаром ми побачимо проблиск цієї вищої реальності, Царства Божого.

Завантажити PDF

Чак Ч. - Нові окуляри

У світі поп-психології, що бурхливо розвивається, і публікацій з самодопомоги розумний запитувач може запитати себе: "Чи має 'A New Pair of Glasses' якусь мету, і якщо так, то в чому її особливість?". Я вважаю, що два найбільш значущі фактори, що вносять свій внесок у особливу цінність цієї книги, полягають у тому, що вона є основою застосованих принципів з єдиної найбільш динамічної та успішної філософії цього століття... обговорюваної людиною, яка буквально перейшла від "жування" мови, бурмотіння ідіота" до одного з найхаризматичніших людей у світі. Спеціальні видання з першого до дев'ятого відтворення були в твердій палітурці і включали перші 164 сторінки з видання 1955 року "Анонімних Алкоголиків". Перше видання опубліковано 1 січня 1984 року.

Завантажити FB2 EPUB MOBI DOC PDF АУДІОКНИГА

Досвід одного алкоголіка або розповідь про те, як просто і швидко зрозуміти та прийняти спосіб життя за програмою 12 кроків і при цьому повністю позбутися алкоголізму

Здрастуйте, мене звуть Сергій П. і я алкоголік. Те, що тут буде написано – це не посібник з Кроків. Я не експерт із Програми. Просто я хотів розповісти про свій досвід та як це бачу я. Всім, хто хоче простоти та ясності, адресована ця робота. Знайдуться й ті, хто не погодиться зі мною. І це нормально. Але мені здається, треба розповісти, як це бачу я.

Перше видання 2017 рік завантажити FB2 EPUB MOBI DOC PDF

Друге видання 2022 рік завантажити PDF

Відпустити камінь. Видалення дефектів характеру. Шостий та Сьомий Кроки (Drop the Rock. Removing Character Defects. Steps 6 and 7)

Автор Білл П. описує образу, страх, жалість до себе та гнів як «скелі», які занурюють відновлення.
Базується на принципах шостого та сьомого кроків. Drop the Rock поєднує в собі особисті історії, практичні поради та важливі ідеї, щоб допомогти читачам рухатися вперед у відновленні. Це друге видання містить додаткові історії та довідковий розділ.

Завантажити FB2 EPUB MOBI DOC PDF АУДІОКНИГА

Маленька червона книга. Ед У. (The Little Red Book)

Призначення цієї книги – допомогти всім членам Співтовариства у розробці доступного порядку дня за принципами АА. Зміст цієї публікації спирається на основну інформацію з книги «Анонімні Алкоголіки».

"Я отримав величезне задоволення від вашої маленької книги, і знаю, що вона доведе себе дуже корисною для багатьох". Доктор Боб, співзасновник Анонімних Алкоголіків (З листа Еду У. датованого 29 грудня 1946).

"Усім, хто прочитав, це дуже сподобалося, чого, зрозуміло, і слід було чекати!" Білл У., співзасновник Анонімних  Алкоголиків (З листа Еду У. датованого 14 листопада, 1946 року)

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF

Стільці і пляшки. Эд У. (Stools and Bottles)

Декілька років тому автор "Маленької Червоної Книги" розробив новий спосіб представлення перших чотирьох кроків програми "АА". Візуальні посібники, що складаються з триногого випорожнення та восьми порожніх пляшок віскі, використовувалися для зображення невидимих факторів цих основних кроків.

Три ноги стільця ілюстрували Кроки 1-2-3. Пляшки графічно зображували дефекти характеру, виявлені Кроком 4. Пізніше це стало відомо як "Розмова про Стілець і Пляшку".

Ця розмова виявилася настільки корисною для алкоголіків на всіх етапах одужання, що багато груп просили представити її своїм членам на спеціальних зустрічах. Ці запити часто задовольнялися, але неможливо було відповідати більшості їх. Нестача часу та грошей сильно обмежувала можливості.

Завантажити FB2 EPUB MOBI PDF

Дан М - ...спотикаючись в правильному напрямку

Завантажити PDF АУДІОКНИГА

Джо та Чарлі фрагмент PDF

Дон Прітц PDF

Кленсі І PDF

Мова Доктора Боба PDF

Сенді Біч PDF

Фрагмент історії Білла Вілсона PDF

Джон із Філадельфії (1951) PDF

Література АА eng:

Анонімні Алкоголіки ukr-eng (Alcoholics Anonymous "Basic Text")

Завантажити PDF

Big Book of Alcoholics Anonymous 581 стор.

Завантажити PDF

Dr. Bob and the Good Oldtimers

Завантажити PDF

 

Аудіокниги:

Скат Лі - Сьогодні

Слухати АУДІОКНИГА

Спікерські:

Апельсин у Чернігові (10 серпня 2019) audio

Віка (Нью-Йорк) 24 вересня 2019 audio

Апельсин у Чернігові (25 січня 2020 року): Єва audio, Льоня audio, Сашко audio, Світлана audio

Олександр Клавдійович (Санкт-Петербург) 2 квітня 2020 audio

Олеся ОК (Москва) 29 червня 2020 audio

Ібрагім (Сараєво) 6 липня 2020 audio

Паша 27 лютого 2023 audio

Олег Американець audio

 

Рекомендуємо - Збірник літератури Співтовариства Анонімних Алкоголиків (Всесвітня служба АА)

— 8 книг у 1 файлі у форматі PDF.

  • Анонімні Алкоголіки (Велика книга).
  • Жити тверезими.
  • Дванадцять Кроків та Дванадцять Традицій АА (12X12).
  • Щоденні роздуми.
  • Як це бачить Білл.
  • Прийшли до переконання.
  • А.А. дорослішає.
  • Доктор Боб та славетні ветерани.

Завантажити PDF

План проведення зборів Апельсин Online російською мовою

Завантажити FB2 EPUB MOBI DOC PDF

План проведення зборів Апельсин Online українською мовою

Завантажити FB2 EPUB MOBI DOC PDF